Licensed to Triangle Champions               HY-TEK's Meet Manager 5/13/2019 05:39 PM
                 Triangle Champions Challenge 2019 - 5/11/2019                 
                              TCTC 2019 Challenge                              
                                  Hillside HS                                  
                                 Meet Program                                  
 
Event 61  200 Meter Dash 9-10 Division Girls (46)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Phillips, Aaliyah                Fayetteville                
  2  Santiago, Savanna                Fayetteville                
  3  Benton, Destini                  Jacksonville                
  4  Dockery, Rakell                  Fayetteville                
  5  Thorpe, Skylar                   Track Xplosi                
  6  Elliott, Audri-Leih              Jacksonville                
  7                                                               
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Battle, Jasmine                  Rocky Mount                 
  2  Mosley, Jasmyn                   Jacksonville                
  3  Edwards, Kira                    Soaring Eagl                
  4  Cofield, Samarie                 Garner Heat                 
  5  Totten, Abigail                  Track Xplosi                
  6  Etienne, Delaney                 Track Xplosi                
  7  Whitehead, Liana                 Jacksonville                
  8  Shipman, Morgan                  Fayetteville                
Section 3  Timed Finals
  1  Allah, Saniyya                   Carolina Roa                
  2  Ramirez, Crisette                Fayetteville                
  3  Harris, Dariyah                  Garner Heat                 
  4  Bryant, Avariah                  Track Xplosi                
  5  Clark, Joya                      Run U Xpress                
  6  Dubose, Olivia                   Run U Xpress                
  7  Tamba, Laurina                   Triangle Cha                
  8  McMillian, Taniya                Fayetteville                
Section 4  Timed Finals
  1  Lide, Promise                    Fayetteville                
  2  Gonzalez, Sofia                  Fort Bragg S                
  3  Baker, Leteria                   Fayetteville                
  4  Brown, Jayla                     Fort Bragg S                
  5  Brown, Kris                      Fort Bragg S                
  6  Daye, Ashlynn                    Triangle Cha                
  7  Cardenas, Savine                 Fayetteville                
  8  Hodge, Dalyn                     Track Xplosi                
Section 5  Timed Finals
  1  Sessoms, Jaylah                  The Greensbo                
  2  Gilmore, Alyssa                  Fayetteville                
  3  Mckever, Liana                   Bull City Ex                
  4  Bridgers, Ayanna                 Fayetteville                
  5  Anderson, Nia                    Bull City Ex                
  6  Scott-Ramos, Cristina            Bull City Ex                
  7  London, Imani                    Garner Heat                 
  8  Rogers, Tatiana                  Fayetteville                
Section 6  Timed Finals
  1  Muhammad, Nadiyah                Rocky Mount                 
  2  Johnson, Tiara                   Lee County T                
  3  Drake, Joelle                    Rocky Mount                 
  4  Alexander, Aria                  Bull City Ex                
  5  Davis, Gabrielle                 Bull City Ex                
  6  Chatman, Tiahana                 Rocky Mount                 
  7  Bethea, Alexandrea               Rolesville L                
  8  Turner, Tatianna                 Fayetteville