Track Timing and Data Management - Contractor License 
       Louie Bing Memorial Classic - 2/19/2021 to 2/20/2021        
                        Traz Powell Stadium                        
 
Event 10  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================   
    School                                              Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 St. Thomas Aquinas  'A'                             1:27.35q   
     1) Jaden McBurrowws SR             2) Peter Baldie FR         
     3) Sean Watkins SR                 4) Kahneil Budham SO       
  2 Christopher Columbus  'A'                           1:29.95q   
     1) Tremonte Underwood SO           2) Duriel Moss SR          
     3) Cornelius Wright JR             4) Darren McQueen JR       
  3 Miami Norland  'A'                                  1:30.71q   
     1) Chadman Greaves SO              2) Trevin Smith SO         
     3) James McMinnis SR               4) Charles Sealy SR        
  4 Mater Academy  'A'                                  1:34.99q   
     1) Johnathan Childs 0              2) Juan Lundy SO           
     3) Douglas Hernendez 0             4) Jimel lane JR           
  5 Douglas  'A'                                        1:36.23    
     1) Alex Black SO                   2) Hervin Louis JR         
     3)                                 4) Jasiah Clapp SO         
  6 Miami Carol City  'A'                               1:37.40    
     1) Amare Lee FR                    2) Mister Clarke SO        
     3) Joel Moore SO                   4) Anascio Roberts SO      
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Miami Southridge  'A'                               1:32.64q   
     1) Steve Louis-Jacques SO          2) Alton Smith FR          
     3) Craig Straud JR                 4) Lebron Williams JR      
  2 Miramar  'A'                                        1:34.30q   
     1) Timothy White SR                2) Christopher Lumpkin FR  
     3) Tyler Thomas JR                 4) Keon Edwards JR         
  3 Miami Jackson  'A'                                  1:34.84q   
     1) Jordan Alexander 0              2) Devontae Johnson 12     
     3) Keyshawn Mintz JR               4) Antonio Agee SR         
  4 Miami Northwestern  'A'                             1:35.43q   
     1) Marlin Cochran SO               2) Timothy Burns Jr. 0     
     3) Jalen Rogers 0                  4) Herman Dorsett 12       
  5 McArthur  'A'                                       1:37.00    
     1) Joshua Medina 12                2) Rene Francois 0         
     3) Kenyan Barfield 12              4) Cincere Russell 0       
 -- Boyd Anderson  'A'                                      DNF    
     1) Aaron Campbell SR               2) Matthew Brown JR        
     3) travaughn Robbin SO             4) Shanard Walker JR       
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 St. Thomas Aquinas  'A'                             1:27.35q  1
     1) Jaden McBurrowws SR             2) Peter Baldie FR         
     3) Sean Watkins SR                 4) Kahneil Budham SO       
  2 Christopher Columbus  'A'                           1:29.95q  1
     1) Tremonte Underwood SO           2) Duriel Moss SR          
     3) Cornelius Wright JR             4) Darren McQueen JR       
  3 Miami Norland  'A'                                  1:30.71q  1
     1) Chadman Greaves SO              2) Trevin Smith SO         
     3) James McMinnis SR               4) Charles Sealy SR        
  4 Miami Southridge  'A'                               1:32.64q  2
     1) Steve Louis-Jacques SO          2) Alton Smith FR          
     3) Craig Straud JR                 4) Lebron Williams JR      
  5 Miramar  'A'                                        1:34.30q  2
     1) Timothy White SR                2) Christopher Lumpkin FR  
     3) Tyler Thomas JR                 4) Keon Edwards JR         
  6 Miami Jackson  'A'                                  1:34.84q  2
     1) Jordan Alexander 0              2) Devontae Johnson 12     
     3) Keyshawn Mintz JR               4) Antonio Agee SR         
  7 Mater Academy  'A'                                  1:34.99q  1
     1) Johnathan Childs 0              2) Juan Lundy SO           
     3) Douglas Hernendez 0             4) Jimel lane JR           
  8 Miami Northwestern  'A'                             1:35.43q  2
     1) Marlin Cochran SO               2) Timothy Burns Jr. 0     
     3) Jalen Rogers 0                  4) Herman Dorsett 12       
  9 Douglas  'A'                                        1:36.23   1
     1) Alex Black SO                   2) Hervin Louis JR         
     3)                                 4) Jasiah Clapp SO         
 10 McArthur  'A'                                       1:37.00   2
     1) Joshua Medina 12                2) Rene Francois 0         
     3) Kenyan Barfield 12              4) Cincere Russell 0       
 11 Miami Carol City  'A'                               1:37.40   1
     1) Amare Lee FR                    2) Mister Clarke SO        
     3) Joel Moore SO                   4) Anascio Roberts SO      
 -- Boyd Anderson  'A'                                      DNF   2
     1) Aaron Campbell SR               2) Matthew Brown JR        
     3) travaughn Robbin SO             4) Shanard Walker JR