Track Timing and Data Management - Contractor License   2/19/2021 - 5:19 PM
            Louie Bing Memorial Classic - 2/19/2021 to 2/20/2021            
                            Traz Powell Stadium                             
 
Event 17  Girls 800 Meter Run
================================================================            
    Name                    Year School                 Prelims             
================================================================            
Heat  1 Preliminaries                                                       
  1 Jessica Edwards           SR Canterbury (Fm)        2:16.87q            
  2 Brittney Chatfield        SR St. Thomas Aquinas     2:21.61q            
  3 Anne Bannon               JR Gulliver Prep          2:33.72q            
  4 Sienna Alvarez-Coia       FR American Heritage      2:34.56q            
  5 Isabella Dugarte          JR Cardinal Gibbons       2:35.99q            
  6 Cayla Moore               JR Miami Southridge       2:37.85             
  7 Kayla Facey               SO Fort Lauderdale        2:43.07             
  8 Sophia Huerkamp           FR Cardinal Gibbons       2:48.09             
  9 Olivia Johnson            FR Gulliver Prep          2:51.26             
 10 Elicia Bryant             FR Homestead              3:01.59  3:01.590   
 11 Eriesa Coney              SO Mater Academy          3:02.59             
 12 Sophia Diaz                0 Doral Academy          3:02.99             
Heat  2 Preliminaries                                                       
  1 Cha'iel Johnson           SO St. Thomas Aquinas     2:20.62q            
  2 Faith Wallace             JR St. Thomas Aquinas     2:30.11q            
  3 Kayla Williams             8 Somerset PP            2:32.26q            
  4 Kashi Roberts             SR Dillard                2:35.60q            
  5 Antanyah Lee              SO Miami Southridge       2:35.95q            
  6 Sammya Brown              JR Miami Norland          2:41.73             
  7 Anisah Thomas             JR North Miami            2:44.08             
  8 Katelyn Williams          JR Coral Reef             2:46.51             
  9 Amanda Edwards             8 Dillard                2:47.91             
 10 Shalyah Tresvant          FR Miami Northwestern     2:49.43             
 11 Claudia Usabel            SO Coral Reef             2:52.54             
 12 Chakira Louis             SO North Miami            2:55.59             
 13 Lucia Lundeberg           FR Gulliver Prep          2:55.70             
 14 Zoe Tanksley              FR Northeast (Op)         2:56.94             
 15 Medjine Francois          SO North Miami            3:10.90             
Heat  3 Preliminaries                                                       
  1 Paola Bencosme            SR Braddock               2:27.63q            
  2 Sydney Sinclair           SO Cardinal Gibbons       2:35.53q            
  3 Raquel Edwards            FR Dillard                2:35.59q            
  4 Ji'Mesha Hunt             SR Miami Southridge       2:40.50             
  5 Jurni Janac               FR Miami Northwestern     2:43.58             
  6 Jasmin Williams           JR Miami Southridge       2:47.63             
  7 Widna Charleriste         SO Boyd Anderson          2:48.45             
  8 Valeria Busca              0 Doral Academy          2:51.02             
  9 Katherine Murias          JR Fort Lauderdale        2:51.62             
 10 Kerem Leyva-Espinosa      FR Mater Academy          2:58.05             
 11 Nora El Abbar             SR Fau High               2:58.61             
 12 Anais Roatta              12 Miami Palmetto         3:01.59  3:01.583   
 13 Mina Trachtenberg         JR Fau High               3:02.81             
 14 Eriesia Coney             FR Mater Academy          3:08.30             
 15 Amaya Rodriguez           SR Miami Coral Park       3:28.39             
Heat  4 Preliminaries                                                       
  1 Ashley Fitzgerald         FR American Heritage      2:23.53q            
  2 Danielle Martinez         SR St. Thomas Aquinas     2:31.73q            
  3 Jaellene Burgess          SO Coral Reef             2:32.51q            
  4 Taisha Benjamin            0 Northeast (Op)         2:41.03             
  5 Tiana Small                0 Northeast (Op)         2:43.50             
  6 Jinah Mickens-malik       12 Mater Academy          2:43.56             
  7 Raynisha Narcisse         SO Boyd Anderson          2:50.28             
  8 Ahlia Sandifer            SR Homestead              2:51.51             
  9 Rickaiya Lewis            SO Miami Northwestern     2:51.95             
 10 Alyssa Veloz              JR Coral Reef             2:52.61             
 11 Samantha Prieto           JR Miami Coral Park       2:54.78             
 12 Jaqueline Bustamante      JR Homestead              3:36.00             
===================================================================         
    Name                    Year School                 Prelims  H#         
===================================================================         
Preliminaries                                                               
  1 Jessica Edwards           SR Canterbury (Fm)        2:16.87q  1         
  2 Cha'iel Johnson           SO St. Thomas Aquinas     2:20.62q  2         
  3 Brittney Chatfield        SR St. Thomas Aquinas     2:21.61q  1         
  4 Ashley Fitzgerald         FR American Heritage      2:23.53q  4         
  5 Paola Bencosme            SR Braddock               2:27.63q  3         
  6 Faith Wallace             JR St. Thomas Aquinas     2:30.11q  2         
  7 Danielle Martinez         SR St. Thomas Aquinas     2:31.73q  4         
  8 Kayla Williams             8 Somerset PP            2:32.26q  2         
  9 Jaellene Burgess          SO Coral Reef             2:32.51q  4         
 10 Anne Bannon               JR Gulliver Prep          2:33.72q  1         
 11 Sienna Alvarez-Coia       FR American Heritage      2:34.56q  1         
 12 Sydney Sinclair           SO Cardinal Gibbons       2:35.53q  3         
 13 Raquel Edwards            FR Dillard                2:35.59q  3         
 14 Kashi Roberts             SR Dillard                2:35.60q  2         
 15 Antanyah Lee              SO Miami Southridge       2:35.95q  2         
 16 Isabella Dugarte          JR Cardinal Gibbons       2:35.99q  1         
 17 Cayla Moore               JR Miami Southridge       2:37.85   1         
 18 Ji'Mesha Hunt             SR Miami Southridge       2:40.50   3         
 19 Taisha Benjamin            0 Northeast (Op)         2:41.03   4         
 20 Sammya Brown              JR Miami Norland          2:41.73   2         
 21 Kayla Facey               SO Fort Lauderdale        2:43.07   1         
 22 Tiana Small                0 Northeast (Op)         2:43.50   4         
 23 Jinah Mickens-malik       12 Mater Academy          2:43.56   4         
 24 Jurni Janac               FR Miami Northwestern     2:43.58   3         
 25 Anisah Thomas             JR North Miami            2:44.08   2         
 26 Katelyn Williams          JR Coral Reef             2:46.51   2         
 27 Jasmin Williams           JR Miami Southridge       2:47.63   3         
 28 Amanda Edwards             8 Dillard                2:47.91   2         
 29 Sophia Huerkamp           FR Cardinal Gibbons       2:48.09   1         
 30 Widna Charleriste         SO Boyd Anderson          2:48.45   3         
 31 Shalyah Tresvant          FR Miami Northwestern     2:49.43   2         
 32 Raynisha Narcisse         SO Boyd Anderson          2:50.28   4         
 33 Valeria Busca              0 Doral Academy          2:51.02   3         
 34 Olivia Johnson            FR Gulliver Prep          2:51.26   1         
 35 Ahlia Sandifer            SR Homestead              2:51.51   4         
 36 Katherine Murias          JR Fort Lauderdale        2:51.62   3         
 37 Rickaiya Lewis            SO Miami Northwestern     2:51.95   4         
 38 Claudia Usabel            SO Coral Reef             2:52.54   2         
 39 Alyssa Veloz              JR Coral Reef             2:52.61   4         
 40 Samantha Prieto           JR Miami Coral Park       2:54.78   4         
 41 Chakira Louis             SO North Miami            2:55.59   2         
 42 Lucia Lundeberg           FR Gulliver Prep          2:55.70   2         
 43 Zoe Tanksley              FR Northeast (Op)         2:56.94   2         
 44 Kerem Leyva-Espinosa      FR Mater Academy          2:58.05   3         
 45 Nora El Abbar             SR Fau High               2:58.61   3         
 46 Anais Roatta              12 Miami Palmetto         3:01.59   3 3:01.583
 47 Elicia Bryant             FR Homestead              3:01.59   1 3:01.590
 48 Eriesa Coney              SO Mater Academy          3:02.59   1         
 49 Mina Trachtenberg         JR Fau High               3:02.81   3         
 50 Sophia Diaz                0 Doral Academy          3:02.99   1         
 51 Eriesia Coney             FR Mater Academy          3:08.30   3         
 52 Medjine Francois          SO North Miami            3:10.90   2         
 53 Amaya Rodriguez           SR Miami Coral Park       3:28.39   3         
 54 Jaqueline Bustamante      JR Homestead              3:36.00   4