Track Timing and Data Management - Contractor License 
       Louie Bing Memorial Classic - 2/19/2021 to 2/20/2021        
                        Traz Powell Stadium                        
 
Event 20  Boys 1000 Sprint Medley
================================================================   
    School                                              Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Miami Norland  'A'                                  2:00.44q   
     1) Jamari Holliman SO              2) Isaiah Scott FR         
     3) Jacob Ramsey JR                 4) British Wilkerson SO    
  2 Chaminade-Madonna  'A'                              2:04.94q   
     1) Joshua Jenkins SR               2) Duane Thomas Jr. SO     
     3) Torrie Cox SR                   4) Kwame Smith SO          
  3 Fort Lauderdale  'A'                                2:07.34q   
     1) Jordan Givens JR                2) JahSean Winchester SO   
     3) Desmond Gibson JR               4) Jaden Howell SR         
  4 Northeast (Op)  'A'                                 2:08.18q   
     1) Jakahrii Green JR               2) Shedlet Noelsaint SR    
     3) Stephon Reed SO                 4) Heintz Durand JR        
  5 Homestead  'A'                                      2:11.23    
     1) Taquevious Welch JR             2) Lorenzo Walker SR       
     3) Devin Franklin JR               4) Jaheim Thompson SO      
  6 Miramar  'A'                                        2:11.39    
     1) Timothy White SR                2) Semaj Banks JR          
     3) Christopher Lumpkin FR          4) Tyler Thomas JR         
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Miami Northwestern  'A'                             1:59.12q   
     1) Darrell Pender SO               2) Trimaine Brown 0        
     3) Timothy Burns Jr. 0             4) Jamari Sharpe 0         
  2 Christopher Columbus  'A'                           2:00.92q   
     1) Ken Moore JR                    2) Cornelius Wright JR     
     3) Duriel Moss SR                  4) Darren McQueen JR       
  3 St. Thomas Aquinas  'A'                             2:02.12q   
     1) King Mack SO                    2) Raynell Chambers JR     
     3) Christopher Adams III FR        4) Quincy Skinner SR       
  4 Miami Carol City  'A'                               2:06.47q   
     1) Joel Moore SO                   2) Tyler Miller SO         
     3) Mister Clarke SO                4) Wayne Favors SO         
  5 McArthur  'A'                                       2:10.22    
     1) Rene Francois 0                 2) Joshua Medina 12        
     3) Dominick Grullon 0              4) Kalil Murphy 12         
  6 Miami Jackson  'A'                                  2:10.67    
     1) Jordan Alexander 0              2) Antonio Agee SR         
     3) Bryron Holt 0                   4) Quintin Estiven 0       
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Miami Northwestern  'A'                             1:59.12q  2
     1) Darrell Pender SO               2) Trimaine Brown 0        
     3) Timothy Burns Jr. 0             4) Jamari Sharpe 0         
  2 Miami Norland  'A'                                  2:00.44q  1
     1) Jamari Holliman SO              2) Isaiah Scott FR         
     3) Jacob Ramsey JR                 4) British Wilkerson SO    
  3 Christopher Columbus  'A'                           2:00.92q  2
     1) Ken Moore JR                    2) Cornelius Wright JR     
     3) Duriel Moss SR                  4) Darren McQueen JR       
  4 St. Thomas Aquinas  'A'                             2:02.12q  2
     1) King Mack SO                    2) Raynell Chambers JR     
     3) Christopher Adams III FR        4) Quincy Skinner SR       
  5 Chaminade-Madonna  'A'                              2:04.94q  1
     1) Joshua Jenkins SR               2) Duane Thomas Jr. SO     
     3) Torrie Cox SR                   4) Kwame Smith SO          
  6 Miami Carol City  'A'                               2:06.47q  2
     1) Joel Moore SO                   2) Tyler Miller SO         
     3) Mister Clarke SO                4) Wayne Favors SO         
  7 Fort Lauderdale  'A'                                2:07.34q  1
     1) Jordan Givens JR                2) JahSean Winchester SO   
     3) Desmond Gibson JR               4) Jaden Howell SR         
  8 Northeast (Op)  'A'                                 2:08.18q  1
     1) Jakahrii Green JR               2) Shedlet Noelsaint SR    
     3) Stephon Reed SO                 4) Heintz Durand JR        
  9 McArthur  'A'                                       2:10.22   2
     1) Rene Francois 0                 2) Joshua Medina 12        
     3) Dominick Grullon 0              4) Kalil Murphy 12         
 10 Miami Jackson  'A'                                  2:10.67   2
     1) Jordan Alexander 0              2) Antonio Agee SR         
     3) Bryron Holt 0                   4) Quintin Estiven 0       
 11 Homestead  'A'                                      2:11.23   1
     1) Taquevious Welch JR             2) Lorenzo Walker SR       
     3) Devin Franklin JR               4) Jaheim Thompson SO      
 12 Miramar  'A'                                        2:11.39   1
     1) Timothy White SR                2) Semaj Banks JR          
     3) Christopher Lumpkin FR          4) Tyler Thomas JR