Holy Trinity Episcopal Academy                      3/6/2021 - 6:05 PM
                 Holy Trinity Invitational - 3/6/2021                  
                               3/6/2021                                
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Satellite                                           7:44.57   10   
     1) Wilson, Justin 0                2) Stern, Josh 0               
     3) Montague, Gabriel 12            4) Wester, Joe SR              
  2 Viera                                               8:14.03    8   
     1) Raney, Cameron SO               2) Burrup, Riley JR            
     3) Rendek, Aedan SO                4) Ingalls, Joshua JR          
  3 Heritage                                            8:33.60    6   
     1) Crawford, Brandon SR            2) Day, Seth SR                
     3) Reinecke, Daniel JR             4) Williams, Keyshawn FR       
  4 West Shore                                          8:39.70    5   
     1) Skaggs, Alex JR                 2) Hilmes, Alex JR             
     3) Cheng, Cooper JR                4) Gates, Garrison FR          
  5 Master's Academy (Oviedo)                           8:40.51    4   
     1) Gillis, Josh SR                 2) Merly, Zach JR              
     3) Woodbine, Jonah SR              4) Urichko, Ethan JR           
  6 South Florida Heat                                  8:42.10    3   
     1) Diaz, Larry JR                  2) Diaz, Lukas JR              
     3) Voyles, Alec SO                 4) Brankamp, Jonathan FR       
  7 Vero Beach                                          8:42.15    2   
     1) Cross, Trevor JR                2) Cross, Tanner SO            
     3) Wilson, Cordell SR              4) Deluke, Peter JR            
  8 Holy Trinity                                        8:46.41    1   
     1) Allen, Matthew SR               2) Jensen, Skyler 8            
     3) Johnson, Ty SR                  4) Robinson, Lloyd 8           
  9 Edgewood                                            9:15.60        
     1) Corley, Nathan FR               2) Sardella, Ian JR            
     3) Townsend, Christopher SR        4) Janke, Justin SR            
 10 Space Coast                                         9:29.47        
     1) Wiler, Tristin SO               2) Davis, Travis JR            
     3) Miller, Jacob FR                4) Rochette, Erick FR          
 11 Bayside                                             9:35.38        
     1) Watts, Casey SO                 2) Tarbet, Austin JR           
     3) Watkins, Andrew JR              4) Derisme, Clarence JR        
 12 Pineapple Cove (Palm Bay)                           9:47.51        
     1) Soto, Ori 8                     2) Vitulli, Caelan FR          
     3) Noel, Harper 8                  4) Hanstein, Blake SO          
 13 Cocoa                                              10:11.85        
     1) Ptague, Tyler SO                2) Martinez, Elijah FR         
     3) Bailey, Alan SO                 4) Simmons, Travon FR