Holy Trinity Episcopal Academy                         3/6/2021 - 6:05 PM
                   Holy Trinity Invitational - 3/6/2021                   
                                 3/6/2021                                 
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Urichko, Ethan            JR Master's Aca           4:55.02           
  2 Mcmann, Noah              FR Sebastian River        4:59.82           
  3 Naberhaus, Matthew        FR Viera                  5:09.05           
  4 Morrow, Sage              FR Vero Beach             5:11.23           
  5 Watts, Casey              SO Bayside                5:24.52           
  6 Gorey, Trenton            12 Brevard Heat           5:32.52           
  7 Spitler, Jacob            JR Brevard Heat           5:33.58           
  8 Isom, Jameson             SR West Shore             5:36.47           
  9 Cowan, Russell            SO Space Coast            5:42.24           
 10 Fernandez, Michael        FR Master's Aca           5:52.54           
 11 Noel, Harper               8 Pineapple Co           5:55.42           
 12 Hanstein, Joseph          FR Pineapple Co           5:57.28           
 13 Davis, Travis             JR Space Coast            6:00.44           
 14 Fisher, Kristopher        SR Bayside                6:04.92           
 15 Leslie, Isaac              6 Odyssey Charter        6:21.53           
 16 Cassler, Joshua            8 Pineapple Co           6:28.34           
 17 Mirabal, Ethan             8 Odyssey Charter        6:37.01           
 18 Summer, Luke              FR Odyssey Charter        7:02.39           
Section  2                                                                
  1 Price, Josiah             SO Rockledge              4:51.39           
  2 Mcadams, Colin            SO Sebastian River        4:55.26           
  3 Briley, Joshua            JR Heritage               4:56.53           
  4 Merly, Zach               JR Master's Aca           4:56.79           
  5 Brankamp, Jonathan        FR South Florida Heat     4:58.22           
  6 Trax, Tristan             SR Vero Beach             4:58.42           
  7 Allen, Matthew            SR Holy Trinity           4:59.13           
  8 Soliz, Isaiah              8 Pineapple Co           5:01.48           
  9 Foster, Quinn                Brevard Heat           5:04.47           
 10 Wilkinson, Caleb          FR Sebastian River        5:05.49           
 11 Daher, Michael            JR Master's Aca           5:06.04           
 12 Maxik, Dylan              JR West Shore             5:08.11           
 13 Gearhart, Ben             JR Viera                  5:08.86           
 14 Rochette, Erick           FR Space Coast            5:12.16           
 15 Cromer, Kai               SR Vero Beach             5:15.71           
 16 Maruzzella, Caleb         FR Bayside                5:16.13           
 17 Hill, Andrew              SR Rockledge              5:18.62           
 18 Sardella, Ian             JR Edgewood               5:24.61           
Section  3                                                                
  1 Helzerman, Dillon         SR Satellite              4:30.11   10      
  2 Mason, Aidan                 Satellite              4:33.61    8      
  3 Law, Dayton                  Satellite              4:35.73    6      
  4 Burns, Graeme             12 Satellite              4:38.94    5      
  5 Shields, Joshua           SR South Florida Heat     4:43.71    4      
  6 Chapman, Logan            SO Space Coast            4:43.78    3      
  7 Kalra, Ian                JR Unattached             4:45.95    2      
  8 Jensen, Skyler             8 Holy Trinity           4:46.31    1      
  9 Reinecke, Daniel          JR Heritage               4:46.38           
 10 Crawford, Brandon         SR Heritage               4:48.11           
 11 Cross, Trevor             JR Vero Beach             4:49.58           
 12 Gates, Garrison           FR West Shore             4:50.02           
 13 Morgan, Hunter            FR South Florida Heat     4:50.89           
 14 Calderon, Cristian        SO Rockledge              4:53.50           
 15 Oliver, Samuel            SR West Shore             4:56.10           
 16 Day, Seth                 SR Heritage               4:56.48           
 17 Burrup, Riley             JR Viera                  4:57.60           
 18 Harvey, Austin            SR Cocoa                  5:04.66           
 -- Diaz, Lukas               JR South Florida Heat         DNF           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Helzerman, Dillon         SR Satellite              4:30.11   3  10   
  2 Mason, Aidan                 Satellite              4:33.61   3   8   
  3 Law, Dayton                  Satellite              4:35.73   3   6   
  4 Burns, Graeme             12 Satellite              4:38.94   3   5   
  5 Shields, Joshua           SR South Florida Heat     4:43.71   3   4   
  6 Chapman, Logan            SO Space Coast            4:43.78   3   3   
  7 Kalra, Ian                JR Unattached             4:45.95   3   2   
  8 Jensen, Skyler             8 Holy Trinity           4:46.31   3   1   
  9 Reinecke, Daniel          JR Heritage               4:46.38   3       
 10 Crawford, Brandon         SR Heritage               4:48.11   3       
 11 Cross, Trevor             JR Vero Beach             4:49.58   3       
 12 Gates, Garrison           FR West Shore             4:50.02   3       
 13 Morgan, Hunter            FR South Florida Heat     4:50.89   3       
 14 Price, Josiah             SO Rockledge              4:51.39   2       
 15 Calderon, Cristian        SO Rockledge              4:53.50   3       
 16 Urichko, Ethan            JR Master's Aca           4:55.02   1       
 17 Mcadams, Colin            SO Sebastian River        4:55.26   2       
 18 Oliver, Samuel            SR West Shore             4:56.10   3       
 19 Day, Seth                 SR Heritage               4:56.48   3       
 20 Briley, Joshua            JR Heritage               4:56.53   2       
 21 Merly, Zach               JR Master's Aca           4:56.79   2       
 22 Burrup, Riley             JR Viera                  4:57.60   3       
 23 Brankamp, Jonathan        FR South Florida Heat     4:58.22   2       
 24 Trax, Tristan             SR Vero Beach             4:58.42   2       
 25 Allen, Matthew            SR Holy Trinity           4:59.13   2       
 26 Mcmann, Noah              FR Sebastian River        4:59.82   1       
 27 Soliz, Isaiah              8 Pineapple Co           5:01.48   2       
 28 Foster, Quinn                Brevard Heat           5:04.47   2       
 29 Harvey, Austin            SR Cocoa                  5:04.66   3       
 30 Wilkinson, Caleb          FR Sebastian River        5:05.49   2       
 31 Daher, Michael            JR Master's Aca           5:06.04   2       
 32 Maxik, Dylan              JR West Shore             5:08.11   2       
 33 Gearhart, Ben             JR Viera                  5:08.86   2       
 34 Naberhaus, Matthew        FR Viera                  5:09.05   1       
 35 Morrow, Sage              FR Vero Beach             5:11.23   1       
 36 Rochette, Erick           FR Space Coast            5:12.16   2       
 37 Cromer, Kai               SR Vero Beach             5:15.71   2       
 38 Maruzzella, Caleb         FR Bayside                5:16.13   2       
 39 Hill, Andrew              SR Rockledge              5:18.62   2       
 40 Watts, Casey              SO Bayside                5:24.52   1       
 41 Sardella, Ian             JR Edgewood               5:24.61   2       
 42 Gorey, Trenton            12 Brevard Heat           5:32.52   1       
 43 Spitler, Jacob            JR Brevard Heat           5:33.58   1       
 44 Isom, Jameson             SR West Shore             5:36.47   1       
 45 Cowan, Russell            SO Space Coast            5:42.24   1       
 46 Fernandez, Michael        FR Master's Aca           5:52.54   1       
 47 Noel, Harper               8 Pineapple Co           5:55.42   1       
 48 Hanstein, Joseph          FR Pineapple Co           5:57.28   1       
 49 Davis, Travis             JR Space Coast            6:00.44   1       
 50 Fisher, Kristopher        SR Bayside                6:04.92   1       
 51 Leslie, Isaac              6 Odyssey Charter        6:21.53   1       
 52 Cassler, Joshua            8 Pineapple Co           6:28.34   1       
 53 Mirabal, Ethan             8 Odyssey Charter        6:37.01   1       
 54 Summer, Luke              FR Odyssey Charter        7:02.39   1       
 -- Diaz, Lukas               JR South Florida Heat         DNF   3