Holy Trinity Episcopal Academy                         3/6/2021 - 6:05 PM
                   Holy Trinity Invitational - 3/6/2021                   
                                 3/6/2021                                 
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================   
    School                                               Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Rockledge                                             42.25   10      
     1) Smith, Daryl JR                 2) Housey, Jeremiah SR            
     3) Buckmaster, Neikerson JR        4) Marshall, Virgil JR            
  2 Holy Trinity                                          43.79    8      
     1) Bailey, Jonathan JR             2) Black Strain, James SR         
     3) Collins, Dylan JR               4) Gibson, Dylan JR               
  3 Viera                                                 44.04    6      
     1) Foreman, Preston SR             2) Gintele, Dominick JR           
     3) McIntyre, Anthon SO             4) Adams, Mark 0                  
  4 Cocoa                                                 44.33    4      
     1) Hopkins, Marcus JR              2) Edgecombe, Jaden JR            
     3) Williams, Antonio SR            4) Welch, Latavious 8             
  5 Bayside                                               44.54    3      
     1) Durant, Justus JR               2) Parkes, Michael SO             
     3) Richardson, Ralph SR            4) Cullen, Donnie SR              
  6 Master's Academy (Oviedo)                             44.59    2      
     1) Sliger, Noah JR                 2) Campbell, Jordan SR            
     3) Leak, Yusef SR                  4) Mitchell, Brady SR             
  7 Heritage                                              44.99    1      
     1) Turner, Lyndell JR              2) Delva, Jeramiah JR             
     3) Pollard-Martin, Camryn JR       4) Hamilton, Tyshawn SR           
Section  2                                                                
  1 Vero Beach                                            44.19    5      
     1) Bethel, Wendell SR              2) Soldatich, Ruiden JR           
     3) Smith, Tromance FR              4) Patrick, Maxfield SR           
  2 Sebastian River                                       46.03           
     1) Scott, Jacoby SO                2) Butler, John SR                
     3) Cummings, Christopher SO        4) Dawkins, Javon JR              
  3 Florida Prep                                          47.28           
     1) Jennings, David SO              2) Pearson, Hansel JR             
     3) Wadda, Samsudeen SO             4) Kronman, Jack SR               
  4 John Carroll                                          48.00           
     1) Adler, Shane JR                 2) Colebrook, Tony FR             
     3) Ferraro, Anthony SO             4) Singleton, Aidan SO            
  5 Space Coast                                           48.60           
     1) Berstler, Jacob JR              2) Chicklinski, Ethan SO          
     3) Bawgus, Israel SO               4) Smith, Woodrow FR              
  6 Pineapple Cove (Palm Bay)                             50.61           
     1) Soto, Ori 8                     2) Rhodes, Caleb FR               
     3) Bon, Christian FR               4) Dirzius, Jacob FR              
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Rockledge                                             42.25   1  10   
     1) Smith, Daryl JR                 2) Housey, Jeremiah SR            
     3) Buckmaster, Neikerson JR        4) Marshall, Virgil JR            
  2 Holy Trinity                                          43.79   1   8   
     1) Bailey, Jonathan JR             2) Black Strain, James SR         
     3) Collins, Dylan JR               4) Gibson, Dylan JR               
  3 Viera                                                 44.04   1   6   
     1) Foreman, Preston SR             2) Gintele, Dominick JR           
     3) McIntyre, Anthon SO             4) Adams, Mark 0                  
  4 Vero Beach                                            44.19   2   5   
     1) Bethel, Wendell SR              2) Soldatich, Ruiden JR           
     3) Smith, Tromance FR              4) Patrick, Maxfield SR           
  5 Cocoa                                                 44.33   1   4   
     1) Hopkins, Marcus JR              2) Edgecombe, Jaden JR            
     3) Williams, Antonio SR            4) Welch, Latavious 8             
  6 Bayside                                               44.54   1   3   
     1) Durant, Justus JR               2) Parkes, Michael SO             
     3) Richardson, Ralph SR            4) Cullen, Donnie SR              
  7 Master's Academy (Oviedo)                             44.59   1   2   
     1) Sliger, Noah JR                 2) Campbell, Jordan SR            
     3) Leak, Yusef SR                  4) Mitchell, Brady SR             
  8 Heritage                                              44.99   1   1   
     1) Turner, Lyndell JR              2) Delva, Jeramiah JR             
     3) Pollard-Martin, Camryn JR       4) Hamilton, Tyshawn SR           
  9 Sebastian River                                       46.03   2       
     1) Scott, Jacoby SO                2) Butler, John SR                
     3) Cummings, Christopher SO        4) Dawkins, Javon JR              
 10 Florida Prep                                          47.28   2       
     1) Jennings, David SO              2) Pearson, Hansel JR             
     3) Wadda, Samsudeen SO             4) Kronman, Jack SR               
 11 John Carroll                                          48.00   2       
     1) Adler, Shane JR                 2) Colebrook, Tony FR             
     3) Ferraro, Anthony SO             4) Singleton, Aidan SO            
 12 Space Coast                                           48.60   2       
     1) Berstler, Jacob JR              2) Chicklinski, Ethan SO          
     3) Bawgus, Israel SO               4) Smith, Woodrow FR              
 13 Pineapple Cove (Palm Bay)                             50.61   2       
     1) Soto, Ori 8                     2) Rhodes, Caleb FR               
     3) Bon, Christian FR               4) Dirzius, Jacob FR