Holy Trinity Episcopal Academy                         3/6/2021 - 6:05 PM
                   Holy Trinity Invitational - 3/6/2021                   
                                 3/6/2021                                 
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Dawn, Kamari              SR Rockledge                59.97   10      
  2 Sarratt, Alinah           FR Holy Trinity           1:01.40    8      
  3 Buckmaster, Tamara        SR Rockledge              1:03.80    6      
  4 Williams, Sapphire        JR Cocoa                  1:05.72    4      
  5 Alayo Padron, Stephany    SR Vero Beach             1:07.58    3      
  6 Russell, Juliet           SO Vero Beach             1:10.54           
  7 Trusty, Jamya             JR Vero Beach             1:15.40           
Section  2                                                                
  1 King, Nischa              SO Rockledge              1:04.43    5      
  2 Pitt, Jessica             JR Heritage               1:07.70    2      
  3 Boesch, Gracie            SO South Florida Heat     1:08.37    1      
  4 Green, Nakayla            SO Cocoa                  1:09.16           
  5 Wilson, Ryleigh           FR Master's Aca           1:09.47           
  6 Shelton, Laura            JR West Shore             1:10.28           
Section  3                                                                
  1 Horoszko, Kayla           JR John Carroll           1:08.43           
  2 Garcia, Rebecca           SR Bayside                1:08.88           
  3 Nemes, Elysia              8 West Shore             1:09.96           
  4 Hopkins, Victoria         JR Cocoa                  1:10.68           
  5 McPherson, Kalei          FR Bayside                1:12.82           
  6 Smith, Dajaiya            SO Rockledge              1:16.43           
  7 Boesch, Ada                8 South Florida Heat     1:17.28           
Section  4                                                                
  1 Malone, Molly              7 Pineapple Co           1:11.30           
  2 Dlugasch, Anna             8 Holy Trinity           1:13.67           
  3 Lorraine, Madden             Satellite              1:15.01           
Section  5                                                                
  1 Lee, Victoria              8 Holy Trinity           1:15.74           
  2 Martinez, Jacquelyn       SR Master's Aca           1:17.24           
  3 Sanz, Desiree             SR West Shore             1:18.30           
  4 Reynolds, Elaine          FR Satellite              1:19.39           
  5 Bogard, Sydney            SO Odyssey Charter        1:22.15           
  6 Foster, Ashley             7 Odyssey Charter        1:25.13           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Dawn, Kamari              SR Rockledge                59.97   1  10   
  2 Sarratt, Alinah           FR Holy Trinity           1:01.40   1   8   
  3 Buckmaster, Tamara        SR Rockledge              1:03.80   1   6   
  4 King, Nischa              SO Rockledge              1:04.43   2   5   
  5 Williams, Sapphire        JR Cocoa                  1:05.72   1   4   
  6 Alayo Padron, Stephany    SR Vero Beach             1:07.58   1   3   
  7 Pitt, Jessica             JR Heritage               1:07.70   2   2   
  8 Boesch, Gracie            SO South Florida Heat     1:08.37   2   1   
  9 Horoszko, Kayla           JR John Carroll           1:08.43   3       
 10 Garcia, Rebecca           SR Bayside                1:08.88   3       
 11 Green, Nakayla            SO Cocoa                  1:09.16   2       
 12 Wilson, Ryleigh           FR Master's Aca           1:09.47   2       
 13 Nemes, Elysia              8 West Shore             1:09.96   3       
 14 Shelton, Laura            JR West Shore             1:10.28   2       
 15 Russell, Juliet           SO Vero Beach             1:10.54   1       
 16 Hopkins, Victoria         JR Cocoa                  1:10.68   3       
 17 Malone, Molly              7 Pineapple Co           1:11.30   4       
 18 McPherson, Kalei          FR Bayside                1:12.82   3       
 19 Dlugasch, Anna             8 Holy Trinity           1:13.67   4       
 20 Lorraine, Madden             Satellite              1:15.01   4       
 21 Trusty, Jamya             JR Vero Beach             1:15.40   1       
 22 Lee, Victoria              8 Holy Trinity           1:15.74   5       
 23 Smith, Dajaiya            SO Rockledge              1:16.43   3       
 24 Martinez, Jacquelyn       SR Master's Aca           1:17.24   5       
 25 Boesch, Ada                8 South Florida Heat     1:17.28   3       
 26 Sanz, Desiree             SR West Shore             1:18.30   5       
 27 Reynolds, Elaine          FR Satellite              1:19.39   5       
 28 Bogard, Sydney            SO Odyssey Charter        1:22.15   5       
 29 Foster, Ashley             7 Odyssey Charter        1:25.13   5