Holy Trinity Episcopal Academy                         3/6/2021 - 6:05 PM
                   Holy Trinity Invitational - 3/6/2021                   
                                 3/6/2021                                 
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Weisner, Burke               Satellite             11:17.62           
  2 Steger, Ben                  Satellite             11:35.47           
  3 Cross, Tanner             SO Vero Beach            11:38.53           
  4 Crumbacker, Luke          FR Vero Beach            11:43.50           
  5 Genna, Nolen              JR Heritage              11:46.95           
  6 Liguori, Michael           8 Master's Aca          12:25.71           
  7 Ewerdt, Gideon            FR Pineapple Co          12:33.11           
  8 Newman, Andrew            FR Master's Aca          12:41.25           
  9 O'Connor, Andrew          FR Master's Aca          12:44.29           
 10 Velez, Logan               8 Master's Aca          13:12.10           
 11 Romans, Joseph            SR Bayside               14:10.81           
 12 Olivas, Austin            SO Holy Trinity          14:19.19           
 13 Gordon, Torrin            FR Bayside               16:31.43           
Section  2                                                                
  1 Raney, Cameron            SO Viera                  9:59.08   10      
  2 Sackenheim, Max           SR Rockledge             10:15.25    8      
  3 Makousky, Devin           SO Rockledge             10:19.89    6      
  4 Shields, Joshua           SR South Florida Heat    10:30.97    5      
  5 Morgan, Hunter            FR South Florida Heat    10:48.68    4      
  6 Day, Seth                 SR Heritage              10:57.36    3      
  7 Chapman, Logan            SO Space Coast           10:59.02    2      
  8 Cross, Trevor             JR Vero Beach            11:00.32    1      
  9 Brankamp, Jonathan        FR South Florida Heat    11:08.03           
 10 Foster, Quinn                Brevard Heat          11:11.76           
 11 Rassler, Jeffrey             Satellite             11:15.72           
 12 Giuliani, Devon           FR West Shore            11:16.06           
 13 Reinecke, Daniel          JR Heritage              11:24.11           
 14 Crawford, Brandon         SR Heritage              11:29.48           
 15 Gumpel, Peter             JR Vero Beach            12:26.79           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Raney, Cameron            SO Viera                  9:59.08   2  10   
  2 Sackenheim, Max           SR Rockledge             10:15.25   2   8   
  3 Makousky, Devin           SO Rockledge             10:19.89   2   6   
  4 Shields, Joshua           SR South Florida Heat    10:30.97   2   5   
  5 Morgan, Hunter            FR South Florida Heat    10:48.68   2   4   
  6 Day, Seth                 SR Heritage              10:57.36   2   3   
  7 Chapman, Logan            SO Space Coast           10:59.02   2   2   
  8 Cross, Trevor             JR Vero Beach            11:00.32   2   1   
  9 Brankamp, Jonathan        FR South Florida Heat    11:08.03   2       
 10 Foster, Quinn                Brevard Heat          11:11.76   2       
 11 Rassler, Jeffrey             Satellite             11:15.72   2       
 12 Giuliani, Devon           FR West Shore            11:16.06   2       
 13 Weisner, Burke               Satellite             11:17.62   1       
 14 Reinecke, Daniel          JR Heritage              11:24.11   2       
 15 Crawford, Brandon         SR Heritage              11:29.48   2       
 16 Steger, Ben                  Satellite             11:35.47   1       
 17 Cross, Tanner             SO Vero Beach            11:38.53   1       
 18 Crumbacker, Luke          FR Vero Beach            11:43.50   1       
 19 Genna, Nolen              JR Heritage              11:46.95   1       
 20 Liguori, Michael           8 Master's Aca          12:25.71   1       
 21 Gumpel, Peter             JR Vero Beach            12:26.79   2       
 22 Ewerdt, Gideon            FR Pineapple Co          12:33.11   1       
 23 Newman, Andrew            FR Master's Aca          12:41.25   1       
 24 O'Connor, Andrew          FR Master's Aca          12:44.29   1       
 25 Velez, Logan               8 Master's Aca          13:12.10   1       
 26 Romans, Joseph            SR Bayside               14:10.81   1       
 27 Olivas, Austin            SO Holy Trinity          14:19.19   1       
 28 Gordon, Torrin            FR Bayside               16:31.43   1